Charity Tasting - 'Inštrukcie'

Charity Tasting - 'Inštrukcie'

Drahí priatelia! 

Ďakujem vám všetkým za podporu ktorú ste k dnešnému dňu prejavili. Viacero ľudí ktorí nebudú môcť fyzicky prísť už prispelo finančne do zbierky čo je fantastické. Nedá mi nespomenúť, že dnes sme babičku ktorej je táto ochutnávka venovaná nasťahovali späť domov. Timing ktorý človek nevymyslí. Bolo vidno, že sa teší a, že vie, že je doma. Som veľmi šťastná, že je opäť doma s nami, tam kde patrí. Verím, že to spoločne zajtra oslávime. 

Zajtra večer sa tam podľa všetkého stretna veľká kopa ľudí! Tak pre tých z vás ktorí ste sa odhodlali, posielam pár doplňujúcich informácií a detailov. 

  • Začiatok je o 18:00, budeme tam minimálne do 23:00. Pinot U Bruna, you got it
  • Prísť môžete kedykoľvek, ochutnávka je neriadená - ako prídete, tak vás prevediem vzorkami ktoré budú a každému z vás sa budem snažiť venovať maximálne ako to len pôjde
  • 20,- EUR 'vstupné' sa bude platiť pri príchode. Táto suma bude jedna k jednej použitá do zbierky - nebude sa za ňu platiť občerstvenie, prenájom ani nič podobné. Môžete samozrejme venovať viac, no za túto sumu máte garanciu, že môžete okoštovať akúkoľvek vzorku ktorá bude k dispozícií
  • Zoznam vín je už skompletizovaný - bude to vzrúšo! K koštu budete mať 28 rôznych vín. Woop woop. Konkrétny zoznam bude na mieste, nechajte sa prekvapiť :-) 
  • Z každého vína mám s výnimkou dvoch vzoriek po jednej flaške. Dokopy cca 33 fliaš. Úprimne - pôvodne som rátala s oveľa skromnejšou nahlásenou účasťou ale zdá sa, že vás príde veľa a ste skvelí! :-) Snažila som sa ešte dokúpiť zásoby no nestíhala som úplne všetko čo som chcela. Cover charge bude ale počas trvania zásob taký istý - verím, že v kontexte charitatívnej ochutnávky vás tento rozmer nenahnevá. Platí teda to, že čím skôr prídete, tým väčšia pravdepodobnosť, že ochutnáte viac vzoriek. Keď sa dopije, už nebude :-) 
  • Ak (keď) sa dopijú všetky vzorky tak si budeme/budete môcť kúpiť flašku od Bruna. Party a spoznávanie vín always goes on! V Brunovom výbere tiež dominujú famózne domáce vína takže to bude hodné pokračovanie. 
  • K dispozícií bude do zjedenia malé občerstvenie - bagetka, syr, domáci koláč od mojej maminy a tzv. 'smeti' ako to nazýva Bruno (preclíky atď) - no odporúčam sa predtým navečerať 
  • Ak večeru nestihnete, Bruno bude zajtra robiť mäsitý boršč! Mňam. Ideálny základ na decentné koštovanie :-) 

V prípade akýchkoľvek otázok mi kľudne napíšte.

Ak by ktokoľvek chcel spontánné prísť a nenahlásil mi to, kľudne, len vám neviem zaručiť miesto a vínko :-) Podnik nebude uzatvorený iba pre nás takže sa to tam pravdepodobne bude tak premielať. Verím každopádne v hladký priebeh bez stresu. 

Veľmi sa na vás teším a verím, že to bude skvelý a pohodový večer. Great wine for a good reason. Vidíme sa zajtra! 

V. 

 Mamina a babina <3 

Mamina a babina <3 

Best of VinoTina Cellar Charity Tasting

Best of VinoTina Cellar Charity Tasting

Interview - Billy Ward

Interview - Billy Ward